arrow_back_ios Назад

Здійснює водопостачання і водовідведення міста Кременчук та 8 сільських населених пунктів Кременчуцького району – села: Вільна Терешківка, Кривуші, Піщане, Садки, Новознам’янка, Соснівка, Ковалівка, Мала Кохнівка. Чисельність населення в зоні відповідальності за надавання послуг КП «Кременчукводоканал» становить 232 тис. осіб.

Основною метою КП «Кременчукводоканал» є задоволення потреб населення та інших споживачів послугами водопостачання та водовідведення, а також підготовка питної води й очищення стічних вод відповідно до діючих стандартів якості. 

Водопостачання міста здійснюється з поверхневого джерела, яким є Кременчуцьке водосховище на р. Дніпро. Подача технічної води здійснюється насосною станцією Власівського водозабору. Приготування питної води здійснюється водоочисною станцією, розташованою в селі Вільна Терешківка. Обробка води здійснюється до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Водопостачання м. Кременчука здійснюється через розподільну мережу підприємства. Загальна довжина водопровідних мереж становить 439,77 км. Також у роботі задіяні 16 підвищувальних насосних станцій та 6 резервуарів чистої води  Об'єктами водопостачання є житлові будинки, промислові підприємства, об'єкти соцкультпобуту та інші.

Стічні води від споживачів по самопливним колекторам відводяться до 27 станцій перекачування стічних вод та перекачуються до 2 комплексів каналізаційних очисних споруд. Загальна довжина каналізаційних мереж – 272,1 км.

Контроль якості піднятої та питної води й контроль якості очищених стічних вод здійснюється хіміко-бактеріологічними лабораторіями КП «Кременчукводоканал».

Директор – Міхєєв Роман Валентинович

Ліцензія на право провадження господарської діяльності

Статут підприємства затверджений 8 вересня 2023 року

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ